Xiamen Sincery Im.& Ex. Co., Ltd.
Ana sayfa

Xiamen Sincery Im.& Ex. Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Xiamen Sincery Im.& Ex. Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Xiamen Sincery Im.& Ex. Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Merhaba Elaine! Hızlı cevap için teşekkürler. Zamanında teslimat. Ve destek iyi ve hızlı. Saygılarımla Laurie.

—— Laurie

Otomotiv Konnektörleri için büyük ortak, 3 yıldır iş ilişkisi olmuştur.

—— diğer gruptan

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  TE Connectivity / AMP , dünyanın önde gelen elektrik, elektronik ve fiber optik konektörleri ve ara bağlantı sistemleri tedarikçisidir. çok sayıda endüstri uygulamasını kapsayan geniş bir ara bağlantı ürünleri portföyü sunar. TE konnektörleri kablodan kabloya, kablodan panoya ve panodan panoya uygulamalarda elektrik bağlantılarını sağlamak için tasarlanmıştır. RF, G / Ç, PCB, Güç, Terminal blokları ve terminaller dahil olmak üzere birçok ürün tipi temsil edilmektedir.


  Molex , dünya çapındaki müşterilere elektronik çözümler sunmak için inovasyon ve teknolojiyi bir araya getiriyor. 40'tan fazla ülkede varlığını sürdüren Molex, veri iletişimi, tüketici elektroniği, endüstriyel, otomotiv, ticari araç ve tıbbi ürünler de dahil olmak üzere birçok pazar için eksiksiz bir çözüm ve hizmet paketi sunmaktadır.


  KET konektör, cihazdan cihaza güç, cihaza veya cihaza elektrik bağlantısı için anahtar bileşenlerdir. Hassas presleme teknolojisine dayanan terminal, KET'in temel rekabet gücüdür. 43 yıllık biriktirilmiş teknolojinin ardından KET, ev aletleri, video, mobil cihazlar ve LED aydınlatma konektörlerinin yanı sıra, çok güvenilir otomotiv konektörlerinin çeşitliliğini de üretmektedir.


  Yazaki , yıllar boyunca titreşim, mekanik şok, çevre vb. Kritik otomotiv koşullarını göz önüne alarak geliştirdi ve üretti. Son teknoloji ile Yazaki, müşteri ihtiyacını karşılamak için her zaman elektronik parçalar ve elektrikli parçalar geliştirmektedir.


  Sumitomo Elektrik Grubu'nun 1897 yılında kurduğu elektrik tel ve kablo üretim teknolojilerine dayanarak özgün araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı yürüttük ve yeni işletmelerin kurulması için gayretle çalıştık. İle ilgili ürünlerin imalatı ve satışı; otomotiv, elektronik, bilgi iletişimi, endüstriyel malzemeler ve çevre ve enerji.


  Delphi Connection Systems , elektrikli ve elektronik bağlantı sistemlerinin ve cihazlarının tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde eşsiz bir üne sahip, taşıt elektrik ve elektronik dağıtım sistemleri tedarikinde dünya lideridir. 100 yıldan fazla bir süredir Delphi daha fazla ürün performansı sunmaya ve yarının teknolojisini yönlendirmeye odaklanmıştır. Packard Electric , 1995 yılında Delphi Connection Systems tarafından satın alındı.


  JST , özellikle otomotiv pazarı için tasarlanmış çok çeşitli kablo demeti bağlantı sistemleri sunar. JST, tipik olarak uyum, form ve fonksiyona göre endüstri standartlarını aşan bağlantı sistemleri sağlayarak kendisini alanın geri kalanından ayırır. JST ürünleri tüm otomotiv sistem uygulamalarında dünya genelinde her OEM otomobil hattında bulunabilir. Bir JST bağlantı sistemi seçerek, tasarım ve üretim sürecinizin her alanında başarıyı garanti ediyorsunuz .


  KOSTAL , büyük sanayi kuruluşları ve önde gelen global otomobil üreticileri için teknolojik olarak zorlu elektronik ve elektromekanik ürünler geliştirmekte ve üretmektedir.


  KUM profesyonel bir Konnektör üreticisidir - Konnektör, otomotiv elektrik ve endüstriyel elektronik ekipmanı için çekirdek Konnektördür. Şirket, şirketin "müşterileri memnun etme" ve "müşterilere dokunma" vizyonunu gerçekleştirmektedir. Ürün kalitesini güvence altına alarak ve “bağımsız teknoloji geliştirmeyi” sürdürerek şirket, PLASTİK enjeksiyon kalıplama, terminal, KAUÇUK ürünleri (PLASTİK, METAL, keskin kauçuk) üretir ve hassas kalıpların üretiminde uzmanlaşmıştır.


  Amphenol FCI (Amphenol ICC) , veri iletişimi ve telekomünikasyon, veri depolama ve sunucular, tüketici elektroniği, medikal, endüstriyel ve enstrümantasyon, otomotiv motorlu taşıtları dahil olmak üzere çeşitli pazar uygulamaları için geniş bir dizi yüksek teknoloji bağlantı çözümü tasarlar ve üretir. yenilenebilir enerji.
  Amphenol Corporation FCI Asia Pte Ltd.'yi satın alarak, FCI'yi arka panel konnektörleri, güç çözümleri, panodan panoya ve kablodan panoya konektörler, giriş / çıkış konnektörleri, optik bağlantı, kablo olarak uluslararası konektör ve kablo montaj çözümleri üreticisi olarak daha da güçlendirdi montajlar ve esnek konektörler.


  ALPINESEMI ™ tasarım mühendislerinin Otomotiv, Endüstriyel, Ağ, Veri iletişimi, Kablosuz ve Mobil, Askeri ve Havacılık alanlarında yetkin ürünleri sınırlarının ötesinde müşterilerine sunmak için yetkin ürünler geliştirmelerini sağlayan bir Global e-Semiconductor şirketidir.

  ALPINESEMI ™ , ABD, Singapur, Hindistan ve Çin'in Temel yarı iletken Ar-Ge şirketlerinin ortak girişimleri olan Pazarlama ve teknoloji ile yaratılmıştır.
  ❖ Her biri Yarıiletken Endüstrisinde 200 yıldan fazla birleşik varlıkla bilinmektedir .


  ProTek Devices , çok çeşitli yüksek performanslı TVS koruması, analog ve karışık sinyalli ürünlerin lider yarı iletken üreticisidir. 20 yılı aşkın mühendislik ve üretim tecrübesi ile tüm elektronik ekipman ve sistemler için uygulamaya özel çözümler sunuyoruz

 • OEM / ODM

  Sincery , en büyük kurumsal markaları ve iş ekibini oluşturarak müşteriler için en ileri teknolojiyi ve en kaliteli ürünleri sunmaya kendini adamıştır. Enerjik bir şirket olmak için, Sincery aynı zamanda müşterilerin proje bilgilerine göre tasarım yapmayı da önemsemektedir.

 • Ar-Ge
  Bilgi ve enerji iletimi için elektrikli araçlar ve bağlı teknolojiler için gelişmiş ürünler geliştirerek, malzeme ve bilgi iletişim alanlarındaki uzmanlığımızı kullanarak otomotiv işimize katkıda bulunuyor.

İletişim bilgileri
Xiamen Sincery Im.& Ex. Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Elaine

Tel: +86 18150151931

Faks: 86-592-2611505

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)